Bestuur

Zoals elke vereniging heeft De Duiventil een bestuur dat tezamen met een groot aantal actieve leden de vereniging op vrijwillige basis draaiende houdt.

Bestuursleden

nick-kopie Nick Erkamp
Voorzitter
nick@duiventil.nl
sietse-kopie Sietse Treffers
Penningmeester
sietse@duiventil.nl
camillelamers-kopie Camille
Secretaris
camille@duiventil.nl
peter-kopie Peter de Graauw
Ledenadministratie/Barteams
peter@duiventil.nl
tara Tara Bijleveld
Activiteiten
tara@duiventil.nl
jarin Jarin klinkenberg
Inkoop
jarin@duiventil.nl
nino Nino Mittemeijer
Technische dienst
nino@duiventil.nl
laura-kopie Laura Brandt
Pr
laura@duiventil.nl
roald-kopie Roald Hiemstra

roald@duiventil.nl

tim Tim Mars

tim@duiventil.nl

Beheerder / Bedrijfsleiders

terrygroen-kopie Terry Groen
Bedrijfsleider
terry@duiventil.nl
seth Seth van Heeringen
Beheerder
seth@duiventil.nl