Bestuur

Zoals elke vereniging heeft De Duiventil een bestuur dat, tezamen met een groot aantal actieve leden, de vereniging op vrijwillige basis draaiende houdt.

Bestuursleden

nick-kopie Nick Erkamp
Voorzitter
nick@duiventil.nl
sietse-kopie Sietse Treffers
Penningmeester
sietse@duiventil.nl
Jelle Hooghiemstra
Secretaris
jelle.h@duiventil.nl
Afbeelding kan het volgende bevatten: 1 persoon, glimlacht Luc van Heeringen
Ledenadministratie/Barteams
luc@duiventil.nl
Activiteiten Jelle Rieker
Inkoop
jelle@duiventil.nl
Jelle Rieker
Technische dienst
jelle@duiventil.nl
Timo Kruissel
Pr
timo@duiventil.nl

Beheerder / Bedrijfsleiders

Camille Lamers
Bedrijfsleider
Camille@duiventil.nl
seth Seth van Heeringen
Beheerder
seth@duiventil.nl